Firmanız ve Markanız için Kusursuz Yeniliçi Profesyonel Çözümler!

Bireysel becerilerini yılların verdiği tecrübe ile pekiştiren ekibimiz, siz müşterilerimiz için en iyisini düşünüyor!

Neden E-BİLİŞİM?

Yetenekli çalışma arkadaşlarından oluşan profesyonel ekibimiz ile, müşterilerin her türlü bilişim ihtiyaçlarını “Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli Hizmet” çerçevesi dahilinde, hızlı ve çözüm odaklı çalışmalar ile bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılama potansiyeline sahip firmamız; Tasarım, Yazılım, Programlama, Telekomünikasyon ve Bilişim Sistemleri alanında Türkiye’nin seçkin bilişim şirketleri arasında yer alma yolunda faaliyet göstermektedir.

Vizyon

Hizmet verdiğimiz bilişim alanında tercih edilir olmakla birlikte, tüm müşterilerimize hızlı ve çözüm odaklı çalışmalar sağlamak.

Misyon

Sunduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ve çıkarlarını gözetip, zaman ve sınır gözetmeyen bir çalışma temposu içinde olmak.


Geçmişten Bugüne

E-BİLİŞİM

2022

Reseller Club - İş Ortaklığı

Müşterilerine daha iyi ve daha güvenilir internet hizmetleri sunabilmek adına, dünya lideri Reseller Club ile iş ortaklığı kurdu.

EWOSIS - Sunucu Hizmetleri

Dünya genelinde merkezi lokasyonlarda bulunan sunucuları ile EWOSIS.net markası ile, yer sağlayıcısı olarak hizmet faaliyetlerine başladı.

2021

Digital Ocean - İş Ortaklığı

Geliştirdiği yazılımları barındırmak, yayınlamak ve en iyi şekilde güvenliğini sağlamak adına, New York merkezli internet servis sağlayıcısı Digital Ocean ile iş ortaklığı kurdu.

2020

Yeni Faaliyet Alanı

Web Tasarım, Yazılım ve Programlama faaliyetlerini de bünyesine katıp, geniş hizmet yelpazesi ile bir çok alanda kurumsal müşterilere hizmet vermeye başladı.

2019

Asya Telekomünikasyon - İş Ortaklığı

Bilişim, Telekomünikasyon ve Güvenlik Sistemleri alanında, dünya markalarının Türkiye'deki dağıtıcılığı görevini üstlenmiş olan ASYA ile iş ortaklığı kurdu.

Kuruluşu

E-Bilişim, Telekomünikasyon ve Bilişim Güvenlik Sistemleri alanında faaliyet göstermek üzere İstanbul'da kuruldu.