Digital Ocean

DigitalOcean, Amerika Birleşik Devletleri'nin New York şehri merkezli İnternet servis sağlayıcı firma. DigitalOcean'ın; merkezi New York haricinde San Fransisco, Toronto, Amsterdam, Londra, Frankfurt ve Singapur'da veri merkezleri bulunmaktadır.

G2A.COM Limited

G2A.COM Limited, oyun ürünlerinde uzmanlaşmış küresel bir dijital pazardır. Merkezi Hong Kong'da olmakla birlikte Polonya, Hollanda ve Çin gibi çeşitli ülkelerde ofisleri bulunmaktadır.

ResellerClub

ResellerClub, girişimci ve internet profesyonellerinin alan adı, hosting ve e-posta hizmetlerinin yeniden satış işlemleri için tamamen özel programlar oluşturmuş, dünyanın önde gelen domain kayıt şirketlerinden birisidir.

Asya Telekomünikasyon

1995 yılından bu yana Samsung, Panasonic, Philips, Hawlett-Packard, Canon, BOSCH gibi bir çok markanın Türkiye'deki dağıtıcılığı görevini üstlenmektedir.

POLAXTOR

Sürekli yenilenen teknoloji ile uydu sistemleri, solar sistemler, seslendirme, ağ çözümleri, bilgisayar oem ürünlerinde, sektörünün öncülerinden olan Polaxtor Markası 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 2017 yılından beri 1600m2 yeni deposunda toplam 16000 Çeşit ürün ile sektörün her ihtiyacını karşılamaktadır.

Poyraz Bilişim

2007 yılında kurulan Poyraz Bilişim, VDS, VPS, Dedicated Server, Güvenlik Duvarı, Anti-Cheat Yazılımları, Sesli Sunucular ve Oyun Sunucuları üzerine faaliyet göstermektedir.

jAzkalive Game Dev. Corp.

2016 yılında kurulan jAzkalive, başta tüm Dünya'da tanınan Knight Online olmak üzere Hero Online, Metin2, Silkroad, Mu-Online, Bomberman Online, Scions of Fate, Darkfall Online gibi MMORPG oynanışı temel alan oyunların tasarım ve geliştirilmesi alanında faaliyet göstermektedir.